חייגו שיחת חינם

0543194445


 שירות באזור המרכז והשפלה


אלי - מנעולן מוסמך

אם אתם מחפשים מנעולן אמין, שירותי, מקצועי ובמחירים אטרקטיביים, הגעתם למקום הנכון- אלי גריית מנעולן מוסמך בעל תעודת הסמכה ובאישור משטרת ישראל.

בעל ניסיון וותק רב (מעל 10 שנים ) בכל תחום המנעולנות. השירות הינו שירות מהיר 24 שעות ביממה. אני מתמחה כמנעולן ופורץ מנעולים לבית ולעסק החל מפריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת בתים, פריצת רכבים, פריצת כספות, התקנת מנעולים, התקנת צילינדרים, התקנת מנעול כספת עליון ( התקנת ג'ואל ), החלפת מנגנון לדלת ועוד. השירות הינו מקצועי ביותר וזאת בשל השנים הרבות שבהם צברתי ידע נרחב שבזכותו אני מסוגל לתת מענה ופתרון בצורה הטובה ביותר לכל בעיה ובחיוך ורצון להוציא אתכם שבעי רצון.


אלי מנעולן מוסמך ומקצועי ביותר ונותן שירות של פריצת מנעולים, פריצת דלתות, פריצת רכבים, פריצת כספות ועוד- שאת ותיק בתחום, אתה גם יכול לתת שירות איכותי ופתרון לכל בעיה מבלי לעשות נזק, מה שחשוב שאתה מזמין איש מקצוע לא פחות. כמו כן, חשוב שהמנעולן יסביר פנים ויבין מה הוא עושה.

:ההתמחות שלי היא בכל תחומי המנעולנות האפשריים ואלו רק חלק מהם 


פורץ בתים✅

✅פורץ מנעולים

✅פורץ דירות

✅פורץ רכבים

✅פורץ דלתות

✅תיקון דלתות

✅כיוון דלתות

✅תיקון צילינדר

✅התקנת צילינדר

✅התקנת מנעולים

✅החלפת מנעולים
✅תיקון מנעול  

הזמן עכשיו

0543194445פריצת דלתותפריצת רכבים ללא נזקפריצת כספותהתקנת צילינדרהתקנת ג'ואלהתקנת עינית לדלת


פריצה ותיקון כל סוגי הדלתות

בכל מצב שבו פתיחת המנעול באמצעות המפתח אינה אפשרית, אנו נדרשים לקרוא לפורץ מקצועי או בשמו הרשמי מנעולן. קיימים מקרים רבים ושונים שבהן יש צורך בפורץ דלתות. 

להמשך קריאה

 
פריצת רכבים

אם מצאת את עצמך מחוץ לרכבך בשל תקלה המונעת ממך כניסה לרכב מכל סיבה כלשהי,  יש צורך בפורץ רכבים מקצועי שיוכל לפרוץ לתוך הרכב מבלי לגרום נזק כלל 

להמשך קריאה


התקנת ג'ואל

מדובר במנעול עליון נוסף שמתווסף לדלת הקיימת שנקרא גם מנעול כספת, מוכנס אל תוך הדלת וממנו יוצאים שלושה בריחים אשר ננעצים לתוך המשקוף של הדלת, 

להמשך קריאה

 
התקנת צילנדרים 

צילינדר הוא למעשה מנגנון חור המפתח שנמצא בדלת הכניסה שלכם, והוא זה "ששולט/ מפעיל" אותה כדי לנעול ולפתוח את בריחים. הצילינדר הינו חלק בלתי נפרד ומנותק מהדלת עצמה.

להמשך קריאה

טואול - בניית אתרים