חייגו שיחת חינם
054-3194445
 שירות באזור המרכז והשפלהפריצת דלתותפריצת רכביםפריצת כספותהתקנת צילינדרהתקנת ג'ואלהתקנת עינית לדלת


אלי - מנעולן מוסמך

אם אתם מחפשים מנעולן אמין, שירותי, מקצועי ובמחירים אטרקטיביים, הגעתם למקום הנכון-  אלי גריית מנעולן מוסמך ובאישור משטרת ישראל. בעל נסיון וותק רב (מעל 10 שנים ) בכל תחום המנעולנות. נותן שירות מהיר בכל עת 24/7. החל מפריצת דלתות, פריצת רכבים, פריצת כספות, התקנת צילינדרים, התקנת מנעול כספת עליון ( ג'ואל ), החלפת מנגנון לדלת ועוד. השירות שלו מקצועי ביותר וזאת בשל השנים הרבות שבהם הוא צבר ידע נרחב שבזכותו הוא מסוגל לתת מענה ופתרון בצורה הטובה ביותר לכל מצב. כמו כן, המחירים הינם האטרקטיבים ביותר בשוק המנעולנות.

הזמן עכשיו
054-3194445פריצת ותיקון לכל סוגי דלתות

בכל מצב שבו פתיחת המנעול באמצעות המפתח אינה אפשרית, אנו נדרשים לקרוא לפורץ מקצועי או בשמו הרשמי מנעולן. קיימים מקרים רבים ושונים שבהן יש צורך בפורץ דלתות. 

להמשך קריאה

 
פריצת רכבים

אם מצאת את עצמך מחוץ לרכבך בשל תקלה המונעת ממך כניסה לרכב מכל סיבה כלשהי,  יש צורך בפורץ רכבים מקצועי שיוכל לפרוץ לתוך הרכב מבלי לגרום נזק כלל 

להמשך קריאה


התקנת ג'ואל

מדובר במנעול עליון נוסף שמתווסף לדלת הקיימת שנקרא גם מנעול כספת, מוכנס אל תוך הדלת וממנו יוצאים שלושה בריחים אשר ננעצים לתוך המשקוף של הדלת, 

להמשך קריאה

 
התקנת צילנדרים 

צילינדר הוא למעשה מנגנון חור המפתח שנמצא בדלת הכניסה שלכם, והוא זה "ששולט/ מפעיל" אותה כדי לנעול ולפתוח את בריחים. הצילינדר הינו חלק בלתי נפרד ומנותק מהדלת עצמה.

להמשך קריאה


2all - בניית אתרי אינטרנט